Evidencia a vyhodnocovanie

  NÁŠ NEWSLETTER

Pridajte Váš e-mail a obdržíte novinky o softvéri, tipy, návody a špeciálne ponuky.

O softvéri Evidencia a Vyhodnocovanie

Nahradí excelovské tabuľky a podporí tímovú prácu!

Softvér umožňuje ľuďom pracovať na spoločných projektoch bez toho, aby ich výmena informácií zaťažovala. Je jednoduchý na používanie a údaje máte pod kontrolou.

Informácie potrebné na rozhodovanie dostanete včas, bez zložitého prepisovania excelovských tabuliek. Je koniec zháňaniu tabuliek od kolegov a ich hľadaniu v počítačoch.

Ani na cestách nebudete odrezaní od informácií. Softvér podporuje prácu cez internet a spojí aj vzdialené pobočky. Vďaka unikátnemu riešeniu máte aj v miestach bez internetu prístup ku kópii údajov.

Softvér v praxi

Softvér môže byť nainštalovaný u vás v kancelárii, kedy jeden z počítačov slúži ako centrála. Pri práci z domu sa užívatelia pripoja k centrále cez internet.

Ak je potrebné prepojiť viaceré pobočky, najlepšie je umiestniť centrálu na náš server. V prípade výpadku internetu budete môcť pracovať s kópiou údajov v počítači.

Pozrite si teraz ukážku softvéru.Softvér podľa ohlasov priebežne vylepšujeme a jeho súčasná podoba a rozsah funkcií už môže byť odlišný. Vyplňte kontaktný formulár nižšie a na stretnutí vám predstavíme aktuálnu podobu softvéru.

Softvér sme vytvorili tak, aby sa prispôsobil vaším potrebám. Tak ako ste si do excelu pridali nový stĺpec, tak sa aj softvér rozšíri jednoduchým zápisom.

Pri zakúpení vám samozrejme softvér podľa požiadaviek nastavíme a naplníme údajmi z pôvodnej evidencie.

Technické požiadavky

Softvér môžete používať na každom počítači a notebooku zakúpenom po roku 2003. Nezáleží na operačnom systéme, podporujeme prácu na Windowse, MacOS, Linuxe a aj cez web.

Čím novší počítač budete mať a s čím väčšou pamäťou, tým rýchlejšie vám softvér bude pracovať. Údaje sa ukladajú v rýchlej a spoľahlivej databáze PostgreSQL, ktorú získavate bezplatne.

Spôsob zakúpenia

Pre určenie ceny záleží, na koľkých počítačoch a prípadne pobočkách chcete softvér používať. Uveďte nám tieto informácie do odkazu a my vám obratom pripravíme cenovú ponuku.
Meno, názov firmy:
Telefón:
E-mail (povinný údaj):
Dozvedeli ste sa o nás z:
Zameranie firmy a čo potrebujete evidovať (povinný údaj):

Miesto pre odkaz:


Odoslať