Nájdi Dlžníka


O softvéri

Nájdi Dlžníka vám prinesie včas informáciu o začatí a priebehu konkurzu, o zaradení na čierny zoznam Finančného riaditeľstva. Budete informovaní o platobnej morálke dlžníkov voči poisťovniam.

Zoznam kontrolovaných firiem je dôverný a uložený u vás v počítači, nie voľne na internete. Archív informácií o dianí v spoločnostiach je k dispozícii aj na rýchlu kontrolu vybranej spoločnosti.

Aktualizované informácie zároveň priebežne overujeme, s cieľom včasného dodania informácie o konkurze dlžníka. A naviac, k získaným informáciám získavate archív neskrátených správ.

Spôsob zakúpenia a licenčné podmienky

V prípade, ak chcete používať program Nájdi Dlžníka poskytovaný našou spoločnosťou, prosím pozorne si prečítajte licenčné podmienky.

Úhrada za softvér je vo forme ročného predplatného, ktorého výška závisí od počtu kontrolovaných spoločností. Pre cenovú ponuku na potrebný počet IČO a vystavenie zálohovej faktúry nás kontaktujte.

V prípade potreby pomôžeme s aktualizáciou zoznamu partnerov vo vašej agende. Vieme doplniť k názvom spoločností ich IČO, alebo podľa IČO doplniť aktuálny názov spoločnosti a adresu. V prípade záujmu nás kontaktujte.

Technické požiadavky

Počítač potrebuje mať pripojenie na internet, operačný systém Windows XP a novší, pamäť RAM aspoň 256 MB a voľné miesto na disku aspoň 30 MB.

Softvér môžete priamo prepojiť na zoznam spoločností vo vašej agende, pre viac informácií nás kontaktujte.

Nájdi Dlžníka sa skladá z dvoch častí, zo softvéru nainštalovaného na vašom počítači a neustále aktualizovaného úložiska informácií o dlžníkoch. V prípade záujmu, v rámci najvyššej verzie, môže byť úložisko informácií umiestnené priamo vo Vašej spoločnosti.

Bezplatné vyskúšanie softvéru

Radi vám softvér umožníme vyskúšať na 14 dní, bezplatne a bez záväzkov. Po vyplnení formulára nižšie obdržíte od nás e-mailom odkaz na stiahnutie programu.
Meno, názov firmy:
Telefón:
E-mail (povinný údaj):
Dozvedeli ste sa o nás z:
Zameranie firmy, odvetvie (povinný údaj):
Miesto pre odkaz:


Odoslať Vymazať